ТЕРМІНОВО!!! Світлана купила 6 олівців за ціною y грн за олівець, а Тетяна — 4 ручки за ціною в

1,5 разів більшою, ніж ціна за олівець. Після цього в дівчаток залишилося 48,6 грн. Яка сума грошей була в дівчаток спочатку? Склади вираз і спрости його.

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

Ответ:

x - 12y = 48.6

Пошаговое объяснение:

x - сума грошей Свiтлани

y - один олiвець

4 * 1.5y = 6y грн (вартiсть ручок)

x - (6y + 6y) = 48.6

x - 12y = 48.6 - спростили рiвняння

Вiдповiдь: x - 12y