З двох міст, відстань між якими становить 46,2 км, одночасно в дному напрямкувиїхали вантажний

автомобіль і мотоцикліст. Мотоцикліст їхав попереду зі швидкістю 42,4 км/год. Знайдіть швидкість вантажного автомобіля, якщо він наздогнав мотоцикліста через 2,8 год після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

Відповідь: швидкість автомобіля = 58,9км/год

Пошаговое объяснение:

42,4*2,8 + 46,2 = x*2,8

118,72+46,2 = 2,8x

42.4 + 16,5 = x

x = 58,