З двох міст, відстань між якими становить 46,2 км, одночасно в дному напрямкувиїхали вантажний

автомобіль і мотоцикліст. Мотоцикліст їхав попереду зі швидкістю 42,4 км/год. Знайдіть швидкість вантажного автомобіля, якщо він наздогнав мотоцикліста через 2,8 год після початку руху‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алёна.

Ответ:

58,9 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 46,2/2,8=16,5 (км/год) - швидкість зближення;

2) 42,4+16,5=58,9(км/год) - швидкість вантажного автомобіля.