3. Відстань між двома селами дорівнює 142,8 км. З цих сіл одночасно в одному напрямку виїхали

легковий автомобіль і мотоцикл, причому мотоцикліст їхав попереду. Через 3,5 год після початку руху автомобіль наздогнав мотоцикліста. Якою була швидкість мотоцикліста, якщо швидкість автомобіля дорівнювала 75,5 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленцов Егор.

Рішення

1). 142,8 : 3,5 = 40,8(км/год) - швидкість сближення.

2). 75,5 - 40,8 = 37,4 (км/год)

Вираз: 75,5 - 142,8 : 3,5 = 37,4 (км/год)

Відповідь: швидкість мотоцикліста 37,4 км/год.