СРОЧНО ПЖЖ один із коренів рівняннях²+рх-18=0 дорівнює 6 знайдіть р і другій корінь ​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Макс.

Ответ:

x1=-3

p=-3

Пошаговое объяснение:

x1+6=-p

x1*6=-18

x1=-3

p=-3

Отвечает Рыжков Лёша.

Ответ:

p=-3; x₂=-3

Пошаговое объяснение:

x²+px-18=0, где x₁=6

6²+6p-18=0

36+6p=18                 I6

6+p=3

p=3-6=-3

x²-3x-18=0

x₁x₂=-18; 6·(-3)=-18

x₁+x₂=3; 6-3=3

x₂=-3