Від числа 326 відняли невідоме число,до результату додали 151 й отримали 177.Знайди невідоме число?


Ответы на вопрос

Отвечает Шепелева Марина.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

Нехай невідоме число це - х, тоді складемо рівняння

326 - х + 151 = 177

477 - х = 177

х = 477 - 177

х = 300

Отвечает Марвина Мая.
Х=300 \(//∇//)\ ~~~~