у двох групах36 дiтей. скiльки дiтей у кожнiй групi, якщо в 1групi дiтей у 2 разы больше нiж у

другiй​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Дмитрий.

Ответ:

У першій групі 12 дітей, у другій 24 дитини

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій групі х дітей, тоді у першій 2х дітей. Складемо рівняння:

х + 2х = 36

3х = 36

х = 12 - У другій групі

Тоді у першій групі 12 * 2 = 24 дітей