В однiй печi глинянi вироби випалювали протягом 27 днiв, а в другiй протягом 39 днiв .Упершiй печi

випалювали на 1128 менше ,нiж у другiй . Скiльки виробiв випалювали у кожнiй печи , якщо мiскiсть печi й час випалювання однаковий

Ответы на вопрос

Отвечает Смольков Никита.
39-27=12 днів перша піч працювала менше
1128:12=94 вироба випалює одна піч 
27*94=2538 виробів у першій печі
39*94=3666 випалює друга піч
============================