Яка ймовірність того, що в навмання вибраного двоцифровогонатурального числа обидві

цифриоднакові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якимчук Ілля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Всього двоцифрових чисел від 10 до 99- 90 чисел

Серед них з однаковими цифрами 11,22,33,44,55,66,77,88,99 - 9

Тому р=9/90=1/10=0.1

Ще один спосіб

На першому місці може стояти одна з 9, 0 на першому місці не може стояти, на другому - тільки одна 9×1

Всього можливих пар 9×10=90

р=9/90=1/10