Ширина прямокутника у 8 разів менша за його довжину, а сума всіх його сторін дорівнює 306 см.

знайдіть довжину і ширину прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Байниязов Каримулла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ширина - х

Длина - 8х

Р = 306 см

2(х + 8х) = 306

2 * 9х = 306

18х = 306

х = 306 : 18

х = 17

Ширина (х) = 17 см

Длина (8х) = 8 * 17 = 136 см

Р = 2*(17 + 136) = 2 * 153 = 306 см