Знайдіть суму коренів рівнянь3(х-0,5)=2х-3 и 2,5х+2=8-1,5х​


Ответы на вопрос

Отвечает Зыкова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3(х-0,5)=2х-3

3х- 1,5= 2х-3

х= - 1,5

2,5х+2=8-1,5х

4х= 8 -2

х= 6: 4

х= 1,5

Сума коренів рівняння : - 1,5 +1,5= 0