Задача 2 Периметр прямокутника дорівнює 15, 6 дм, одна з його сторін на 28 дм більша за другу.

Чому дорівнюютьСторони прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каманин Андрей.

Ответ:

а=х+2,8дм

b=x

P=15,6 дм

Р=(а+b)×2

(x+x+2,8)×2=15,6

(2x+2,8)=15,6÷2

2x+2,8=7,8

2x=7,8-2,8

2x=5

x=5÷2

x=2,5=b

2,5+2,8=5,3=a

(2,5+5,3)×2=15,6

7,8×2=15,6

15,6=15,6

ответ а=2,5дм, b=5,3 дм