Син у 4 рази молодший за батька.Скільки років батькові,якщо він старший за сина на 27 років


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

тут можна двома діями незнаю як ти пишеш

Я часто використовуючи перший варіант типу через »нехай»

Пошаговое объяснение:

1 Відповідь

Нехай сину х років. Тоді батькові - 4х.

4x-x=27

3х=27

х=9 (р.) - синові.

4*9-36(р.) батькові

2 Відповідь

Сину - х років, батькові - 4x, x+27

4x=x+27

4x-x=27

3х=27

х=27:3

х=9(р)-сину

76

4.0

9*4=36(р)

9+27=36(р)