Виконайте ділення та запишіть результат у стандартному вигляді (1,3*10^-6):(6,5*10^-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Анастасия.

Ответ:

0,2*10^-4

Пошаговое объяснение:

(1,3*10^-6):(6,5*10^-2)=\frac{1,3*10^{-6} }{6,5*10^{-2} } =\frac{13*10^{-4} }{65} =\frac{1*10^{-4} }{5} =0,2*10^{-4}