2. Розв'яжи задачу, На чашкових вагах три яблука та одна груша важать стільки, скільки 10 персиків.

А одне яблуко та шість персиків урівноважуються однією грушею. Скільки персиків урівноважують одну грушу?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Даша.

Ответ:

7 персиков.

Пошаговое объяснение:

3*Я + Г = 10*П

Я + 6*П = Г

Заменяем грушу из 2 уравнения в 1 уравнении.

3*Я + Я + 6*П = 10*П

4*Я = 10*П - 6*П = 4*П

Я = П

Г = Я + 6*П = П + 6*П = 7*П