Перенесіть у ліву частину рівняння всі доданки, що містять невідоме, а у праву - усі доданки, що не

містять невідомого 17x - 5 = 8х + 5,6 помогите плиззз​

Ответы на вопрос

Отвечает Зикрьяров Хамражан.

Ответ:

17x-8x=5.6+5

9x=10.6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Конаков Ваня.
Невідомі це ті що мають у собі х, а відомі не мають. Отже:
17x-5=8x+5,6
17x-8x=5,6+5(перенесли)
7x=10,6(скоротили)
x=1,5(10,6/7)
ЗРОБИ ВІДПОВІДЬ НАЙКРАЩОЮ БУДЬ ЛАСКА