дріт завдовжки 456 метрів розрізали на 2 частини причому одна частина у2 рази менша за другу

знайдіть довжину кожної частини

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Ответ:

нехай перша частина дроту буде Х метрiв тодi друга частина буде 2×Х

довжина всього дроту 456 метрів  маемо рiвняння

Х+2×Х=456

3Х=456

Х=456÷3

Х=152 метри довжина першої частини дроту

152×2=304 метри довжина другої частини дроту

Пошаговое объяснение: