Сплав 2 металів містить 73,6 тонн олова і 6,4 тонн міді знайдіть процент міді у сплаві СРОЧНО

СРОЧНО СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Анточ Руслан.

Ответ:

8%

Пошаговое объяснение:

1) 73.6+6.4 = 80 тонн - Всего

2) 6.4/80 *100% = 0.08*100% = 8% - меди