Сплав олова, міді і свинцю містить олова на 30 % більше , ніж свинцю, а свинцю на 20% більше, ніж

міді . Скільки відсотків олова, міді і свинцю міститься у сплаві?

Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Найти:  О% : С% : М% = ? - отношение в %

За неизвестное примем количество Свинца - С.

1) О = (100%+30%)*С = 1,3*С

2) М = (100% -20%)*С = 0,8*С

Делаем "сплав" - суммируем.

3)  1,3С + С + 0,8* С = 3,1*С =  100%

С небольшим округлением при переходу к десятичным дробям.

4) С = 100% : 3,1 = 32 8/31 ≈ 32,26% - свинца.

5) О = 1,3*С =  41 29/31 ≈ 41,94% - олова.

6) М = 0,8*С = 25 25/31 ≈ 25,80% - меди.