Помогите розвязать задачю: у школі 450 учнів ; з них 70 старшокласникики , учнів середніх класів- у

3 рази більше, а решта - учні молодших класів. Скільки учнів молодших класів у школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Габидуллин Тимур.

Ответ:

70*3=210     210+70=280    450-280= 170

Пошаговое объяснение: