троє туристів прийшли до лісового табору трьома різними стежками.перший турист пройшов

150м,другий-у 4 раза більше ніж перший,а третій-на 120м менший ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Кущетеров Рустам.

Ответ:

1 = 150 2=600 3=480

Пошаговое объяснение:

2=150*4=600

3=600-120=480