за три дні турист подолав 44км за другий день він пройшов у 1.5 км більше ніж за перший а за третій

на 5 км меньше ніж за перший скільки кілометрів пройшов турист за перший день

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатущенко Константин.

Ответ:

14 км за 1 день

Пошаговое объяснение:

х - первый день, 1,5х - второй день, х-5 третий день

Составляем уравнение

х+1,5х+х-5=44

2х+1,5х=49

3,5х=49

х=49/3,5

х=14 км.