На перші овочевої бази зберігалося у 4 рази менше буряків ніж на другій. Після того як на першу

базу завезли 17 тон, а з другої бази вивезли 7 тон, то на обох базах буряків стало порівну. Скільки років було на першій базі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на першій базі - х т, тоді на другій - 4х т, після того як на першу базу завезли 17 тон, на ній стало х+17, а з другої бази вивезли 7 т,на ній стало 4х-7 т

х+17= 4х-7

-3х= - 24

х= 24 : 3

х= 8 т було на першій базі спочатку

4х= 4 * 8= 32 т було на другій базі спочатку