Одне з двох додатних чисел на 8 меньше за інше. знайди ці числа якщо їх добуток дорівнює 56


Ответы на вопрос

Отвечает Кадиленко Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

(x-8)·x=56

x²-8x-56=0; D=64+224=288

x₁=(8-12√2)/2=4-6√2 - этот ответ не подходит по условию задачи, так как 4<6√2⇒4-6√2<0.

x₂=(4+6√2) - 2-е число.

4+6√2 -8=(6√2 -4) - 1-число.

Проверка:

(6√2 -4)(4+6√2)=(6√2)²-4²=36·2-16=72-16=56