2 Розв'яжи задачу. у класі 27 учнів, учнів, що цікавляться історію, у два рази менше за то, яким

подобається матема-тика, 1 на 5 більше, ніж учнів, що захоплюються фізикою. Скільки учнів цікавляться історію, математикоота фізикою окремо?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Косовская Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай історією цікавляться х учнів, тоді метематикою 2х, а фізикою (х-5).

Разом учнів в класі:

х+2х+х-5=27

4х=32

х=32:4

Х=8 історією

2х= 2*8=16 математ.

Х-5=8-5=3 фізика