У 5-а класі навчаються 25 учнів,у 5-б класі -на 7 учнів більше ніж у 5-а у 5-в класі у 2 рази менше

ніж у 5-б а в 5-г класі стільки само учнів як у 5-в скільки всього 5 класиків учиться в цій школі помогите 5 класс!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Сева.
5-а = 25у
5-б = 25+7=32у
5-в = 32 : 2 = 16у
5-г = 5-в = 16у

всього: 25+32+16+16 = 91 у