За перший тиждень було відремонтовано 5,2 км дорог, що на 1,38 км менше, ніж за другий. Після цього

залишилось відремонтувати ще 17,24 км. Скільки кілометрів дороги треба було відремонтувати? вписати у відповідь число без пропусків

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5,2 + 1,38 = 6,58 (км) - отремонтировали за вторую неделю

2) 5,2 + 6,58 + 17,24 = 29,02 (км) - нужно было отремонтировать всего