За перший день було відремонтовано 5,2 км дороги, що на 1,38 км менше, ніж за другий. Після цього

залишилось відремонтувати ще 17,24 км. Скільки кілометрів дороги треба було відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Голяк Ваня.
РЕШЕНИЕ
1) 5,2 + 1,38 = 6,58 км - за второй день
2) 5,2 + 6,58 + 17,24 = 11,78+17,24 = 29,02 км - всего - ОТВЕТ