2 акумулятори i 5 батарейок разом коштують 85,5 грн. Скільки коштує один акумулятор і скільки одна

батарейка, якщо аккумулятор коштує стільки ж, скільки 26 батарейок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Джевело Георгий.

Ответ:

Нехай аккумулятор коштує х грн., а батарейка у грн.

{2x+5y=85,5

x=26y

2•26y+5y=85,5

57y=85,5

y=1,5 (грн.) коштує батарейка

x=1,5•26

x=39 (грн.) коштує аккумулятор.

Пошаговое объяснение: