ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НАДО запиши висловлювання математичною мовою. Побудуй заперечення хибих

висловлюваннь і обгрунтуй їх. а) Якщо кут 90градусів, то він гострий. б) Якщо різниця двох чисел дорівнє 0, то вони протилежні. в) Придодаванні цілих чисел результат завжди збільшується

Ответы на вопрос

Отвечает Ситдиков Саша.

Ответ:

а) якщо кут 90 градусів, то він прямий. гострий кут менше 90 градусів.

б)якщо сума двох чисел дорівнює 0, то вони протилежні. (1+(-1)=0) , а якщо віднімемо, 1-(-1)=1+1=2, буде додавання цих чисел.

в)ні, при додаванні цілих чисел результат не завжди збільшується тому, що до цілих чисел входять нуль, результат при додаванні числа до нуля буде такий ж. і від'ємні числа, при додаванні до яких результат зменшиться.