довжина прямокутника в 3 раза бильша за його ширину. знайдить перыметр прямокутника, якщо його

довжина на 52 см бильше за ширину​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Алёна.

довжина 3х

периметр 52

х+3х=52:2

4х=26

х=26:4

х=6,5 см ширина

6,5*3=19,5 см довжина

6,5*19,5=126,75 кв см площа

Отвечает Нохрин Валентин.

Ответ:

208 см

Пошаговое объяснение:

ширина 1, довжина 3, тоді :

1) 3-1 = 2

2) 52:2 = 26 (см) – ширина

3) 26+52= 78 (см) – довжина

4) (26+78) * 2 = 208 (см) – периметр.