Ширина прямокутника на 64 см менша вид довжини.знайдить периметр прямокутника якщо його довжина в 5

разив бильша за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Ответ:

192 см

Пошаговое объяснение:

Позначимо ширину прямокутника через х. Тоді його довжина дорівнює х + 64. З іншого боку, довжина прямокутника дорівнює 5х

Складемо рівняння:

5х = х + 64

5х - х = 64

4х = 64

х = 64 : 4

х = 16

х + 64 = 80

Отже, ширина дорівнює 16 см, а довжина 80 см. Знайдемо периметр:

Р = 16 + 16 + 80 + 80 = 192 (см)