Divās nedēļās Pēteris izlasīja 769 lappuses. Pirmajā nedēļā viņš izlasīja par189 lappusēm vairāk

nekā otrajā nedēļā.Cik lappušu viņš izlasīja pirmajānedēļā? СРОЧНО ЛАТЫШСКАЯ ЗАДАЧКА!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алкенов Елімжан.

Ответ:

479 lpp Pēteris izlasīja pirmajā nedēļā.

290 lpp Pēteris izlasīja otrajā nedēļā

Пошаговое объяснение:

(x+189 ) - pirmajā nedēļā

x  - otrajā nedēļā

(x+189)+x=769

x+189+x=769

2x+189=769

2x=789-189

2x=580

x=580:2

x=290

(x+189)=(290+189)=479 lpp Pēteris izlasīja pirmajā nedēļā

x=290  lpp Pēteris izlasīja otrajā nedēļā