Помогите решить пожалуйста Мотоцикліст їхав 2 години із швидкістю 75,2 км/год, з години із

швидкістю 83,5 км/год. Знайдіть середню швидкість мотоцикліта​

Ответы на вопрос

Отвечает Горлач Даша.

Ответ:

80.18 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 2*75,2+3*83,5=400,9(км) - всего

2) 2+3=5(ч) - всего

3) 400,9:5=80,18(км/ч) - средняя скорость