Розв’язати рівняння х (х – 1) = 0 А)0Б)1В)0; 1Г)розв’язків немаєИ если можно то и пояснення

пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

Ответ: В)0; 1

Пошаговое объяснение:

x(x-1)=0

щоб рівняння дорівнювало нулю, потрібно щоб множник або сума чисел дорівнювала нулю:

x=0 або x-1=0

x=0+1

x=1

відповідь: В) 0; 1