Швидкість човна за течією становить 24,9 км/год, а проти течі 21,3 км/год. Знайти власну

швидкість човна та швидкість течі​

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарева Софья.

Ответ:

1,8, 23,1

Пошаговое объяснение:

1) 24,9-21,3=3,6( км/год)

2) 3,6: 2=1,8 ( км/год)- швидкість течії

3) 24,9-1,8=23,1( км/год)- влана швидкість