При якому значенні а сума квадратів коренів рівняння9x^2- Зах + 5 =0 дорівнює 2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Илья.

Відповідь: 2

Покрокове пояснення:

За теоремою Вієта:

х1 + х2 = (-b)/a

В цьому рівнянні -b= 3a; a=9, тому:

х1+х2=3а/9, за умовою:

3а/9=2/3

3а=2/3 *9

3а=6

а=2

Перевірка:

3*2/9=6/9=2/3