Если s: r: t = 5 : 6 : 7 и s+r-t= 8, то r = ? (А) 10(Б) 12(В) 14(Г) 16Д) 18С объяснением ​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Данил.

Ответ:  Б . 12 .

Пошаговое объяснение:

s: r: t = 5 : 6 : 7 и s+r-t= 8.

Нехай  s = 5x , r = 6x , t = 7x .  Підставляємо значення у 2-ге рівняння

системи : 5х + 6х  - 7х = 8 ;

                        4х = 8 ;     х = 2 .    r = 6x = 6 * 2 = 12 .