Упродовж тижня щоденнi продажi яблук у магазинi становили : 20,6 кг; 19, 7; кг; 25, кг; 21,8 кг ;

23,4 кг ; 25кг; 24,2кг .Скiльки кiлограмiв яблук продавали в середньому за один день ? Вiдповiдь округлiть до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Евгений.

Ответ:

(20,6+19,7+25+21,8+23,4+25+24,2):7=159,7/7=22,8 кг

Пошаговое объяснение: