точки А(-5;0;2), В(1;-6;-2) і С(-2;-6;-1) є вершинами трикутника. Знайдіть довжину медіани СМ цього

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Ответ

т. М (5+2/2; 0-1/2) = (7/2; -1/2) = (3,5;-0,5)

СМ = √(3,5 - 6) в квадрате + (-0,5 -2) в квадрате = √(-2,5) в квадрате + (-2,5) в квадрате = √12,5

Ответ: √12,5