Число 28,4 є середнім арифметичним двох чисел, одне з яких дорівнює 25.9. Знайди інше число.

Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лазуткин Илья.

Ответ:

30,9

Пошаговое объяснение:

1)25,9+2,5=28,4

2)28,4+2,5=30,9

3)30,9+25,9=56,8

Проверка

4)56,8÷2=28,4