2. Розв'яжи задачу. Під час сушіння вишня втрачає 72 % своєї маси. Скільки кілограмів свіжої

вишні потрібно взяти, щободержати 84 кг сушеної? СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Хвостенко Данил.

Ответ:

300 кг

Пошаговое объяснение:

100 - 72 = 28%

(84 : 28) х 100 = 300 кг

Проверка

(300:100) х 72 = 216

216 +84 = 300

Отвечает Науменко Сергей.

Відповідь:

84 кілограм яблук складають 100-72=28%

84:28=3кг - складає 1%

3*100=300 кг яблук потрібно