Маса сушеної картоплі становить 14 % маси свіжої. Скільки треба взяти свіжої картоплі, щоб отримати

70 кг сушеної?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпушин Лёня.

Ответ:

1) 70 : 14 * 100 = 5 * 100 = 500 (кг)

Відповідь: треба взяти 500 кг картоплі, щоб отримати 70 кг сушеної  

Пошаговое объяснение:

70 кг - 14%

? кг - 100 %