Знайдіть а) 80% від 20; б) 20% від 100; в) 150% від 200. терміново, дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 20 * 80% :  100% = 16

б) 100 *20% : 100% = 20

в) 200 *150% : 100% = 300