6. Побудуй математичну модель задачі та знайди відповідь: Із пунктів А і В одночасно вниз по

річці вийшли два човни. Швидкістьчовна, який вийшов із пункту А, дорівнює 8,5 км/год., а човна, який вийшовi3пункту В, - 7,9 км/год. Через 1,8 години човен, який вийшов із пункту А,наздогнав човен, який вийшов із В. Яка відстань між пунктами А і В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карабаева Анастасия.

Ответ:

1,08

Пошаговое объяснение:

v₁=8,5 км/ч - скорость лодки, вышедшей из пункта A.

v₂=7,9 км/ч - скорость лодки, вышедшей из пункта B.

t=1,8 ч - время, через которое лодка, вышедшая из пункта A, догнала лодку, вышедшую из пункта B.

S - расстояние между пунктами A и B, км.

S=t(v₁-v₂)

S=1,8(8,5-7,9)=1,8·0,6=9/5 ·3/5=27/25=108/100=1,08 км - расстояние между пунктами A и B.