Перша бригада збирала врожай яблук 4 дні, а друга – 2 дні. Маса усіх зібраних яблук 1860 кг.

Скільки кілограм яблук зібрала друга бригада? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Тимофей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:4+2=6(дн) 1860:6=310(кг) 1 день

310•2=620-2 бригада

Отвечает Перец Ксения.

Ответ:

620 кг

Пошаговое объяснение:

4х+2х=1860 кг

х=310