Визначте, при якому значенні n вектори а(1;2;n) і b (n;6;9) будуть колінеарні.


Ответы на вопрос

Отвечает Боронина Настя.

вектори колінеарні, якщо:

хₐ : уₐ : zₐ = хᵇ : уᵇ : zᵇ,  тобто:

1 : 2 : n = n : 6 : 9,

⇅   ⇅  ⇅

1 : 2 = n : 6,        2 : n = 6 : 9,

n = (1 * 6) / 2,      n = (2 * 9) / 6,

n = 3                   n = 3

відповідь:  n = 3