Між учнями розділили порівну 256 підручників, 192 зошити і 96 олівців. Скільки учнів у класі, якщо

їх більше 30? срочно даю 10 балов пжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Андрей.

Ответ:

32 учня

Пошаговое объяснение:

В класі 32 учня

192:32=6 ( шт)- зошітів на учня

256:32=8 ( шт)- підручників на учня

96: 32=3 ( шт)-  олівців на учня