Знайдіть площу прямокутника, якщо одна з його сторін на 2 см більша від суcідньої, а діагональ

дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Светлана.

Відповідь:

но ето не точно

Покрокове пояснення:

Нехай інша сторона прямокутника дорівнює х тоді діагональ х+10. Дивимося на трикутник який створює діагональ. Сторони цього трикутника дорівнють: 2, х, х+10. За теоремою Піфагора х2+100=х2+2х+20 тоді х=-40. За формулою площі прямокутника 2*(-40)=-80 см