Вантажний автомобіль рухаючись зі швидкістю на 15 км год меншою ніж легковий за 10 год проїжджає

той самий шлях що й останній за 8 год. З якою швидкістю рухаються автомобілі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Bobrova Viktoria.

Ответ:

40 км/год; 50 км/год

Пошаговое объяснение:

х - швидкість вантажного автомобіля

х+10 - швидкість легкового автомобіля

(х+10)*8=10х

8х+80=10х

2х=80

х=80:2

х=40 км/год швидкість вантажного автомобіля

40+10=50 км/год швидкість легкового автомобіля